Anasayfa » Kup Taş Ustası » Sesli ossi

Sesli ossi

Sesli ossi Takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yüklenen bir yazılımıdır sesliossi dinleme programının yüklemesi tamamlandıktan sonra artık cep telefonu sizin gizli ajanınız olur. Böylece gizli bir şekilde hedef kişiyi takip edebilir, gelen ve giden mesajları gizli bir şekilde okuyabilir, bulunduğu ortamı dinleyebilir ve telefon görüşmelerini takip edebilirsiniz.

Ayrıca casus programın nokta yer tespiti sim kart değişikliği takibi, çağrı takibi ve uzaktan kontrol gibi özellikleri de mevcuttur.

Bu programı diğerlerinden ayıran en büyük özelliği çok Stabilit çalışması ve takip raporlarınıza, özel takip paneli ulaşabilmenizdir. Takip panelinin bize katkısı nedir?” diye soracak olursanız diğer yazılımlarda her SMS gönderiminde hedef telefondan 1 sms ücreti yerine 2 sms ücreti faturaya yansır. Ancak bu yazılımda smsleri toplu olarak takip paneline gönderme özelliği vardır sesliossi.

Gelişen teknolojiyle GPS uydu takibi telefonların içine girecek kadar küçüldü. Bizler de sizlere bu özelliği de kullanmanız için telefon dinleme programına GPS nokta yer tespit özelliği ekledik. Bu özellik ile casus telefon programı yüklü cihazın bulunduğu yeri hata payı olmaksızın anlık olarak tespit edebilirsiniz.

Hakkında hayrettin

Check Also

granit küp taş oluşumu ve üretimi

Granit bazalt küp taş üretimi

Karadeniz Bergama Granit Küp Taş Firması olarak granit küp taş, bazalt küp taş gibi ürünlerin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir