Anasayfa » Etiket Arşivi: granit küptaş

Etiket Arşivi: granit küptaş

Antalya manavgat Granit küptaş

Antalya manavgat Granit küptaş

Antalya’nın Manavgat ilçe Belediyesi’nin, Aşağı Hisar Mahallesi Hisar Caddesi’nde yapılan çalışmalarında sona gelindi.

Projeye göre Çağlayan İlköğretim Okulu ile Güllük Caddesi arasında kalan 900 metrelik granit küptaş yol boyunca asfalt ve kaldırım çalışmalarının devam ettiği belirtilirken, çift yönlü araç trafiği olan alanda, araçların otopark sistemlerinin trafik akışını etkilemeyecek şekilde cepler yapılmak suretiyle yeniden düzenlendiği kaydedildi. Kaldırım yenilemelerinin dışında bitki kasaları, bank sistemleri ve çift başlı aydınlatma direklerinin de yerleştirildiği alanda

yapay granit küptaş ile görsel güzelliği sağladığı ifade edildi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Çalışmalar sırasında bir süreliğine de olsa esnafa sıkıntı verdik. Ancak bütün çalışmalarımız Manavgat’ın geleceği için. Çalışmaların en kısa sürede bitirilmesi için çalışılıyor. İşler tamamlandığında bölge yepyeni modern görünümüne kavuşup caddeye hareketlilik gelecek” dedi.

Erzurum plandöken belediyesi

Güven granit fırması plandöken belediyesinin uygulama faaliyetindebulunarak ilçeye guzel desenli granit küptaş lardan döşediler. ERZURUM – Palandöken Belediyesi’nce, caddelerini ve sokarlarının daha estetik ve güzel görünmesi için ilçede ilk defa kaldırımlara desenli ve renkli karolar döşendi.

İlçeye bağlı görsel güzellik katacak çalışmalar yoğun şekilde sürdüğü Hacı Salih Efendi ve Hacı Ahmet Baba Mahallelerinde yapılan çalışmaları yerin de inceleyen Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, ”Palandöken Belediyesi olarak renkli karo ilk defa Hacı Salih Efendi ve Hacı Ahmet Baba Mahallesi’nde uygulandı. İlçe sakinleri tarafından bu dökülen renkli asfalt ve karolar beğenilirse diğer mahalle sokaklarda da bu tür çalışmalar yapılacak. 2010 yılı çalışma programımızın yüzde 95’ni tamamladık. İlçeye 35 bin ton standartlara uygun ihale yoluyla asfalt dökülürken yaklaşık 20 bin ton asfalt ise belediyemizin ekipleri tarafından atıldı. Yani ilçemize 50 bin ton asfalt döküldü. 20 bin metre kare doğal granit küptaş döşemesi ile karo ve bordür çalışmalarımız ise mevsimler el verdiği ölçüde devam edecek. Palandöken ilçesi için bu bir başlangıçtır. 2011 Yılının yaz sezonun için yaptığımız plan ve program kapsamın da yapacağımız çalışmalar daha fazla olacak. Bu şehrin insanı en güzelini hak ediyor” dedi.

Erzurum bazalt küptaş hizmeti veren

» Aşkale granit küptaş döşeme, » Aziziye küp taş döşeme,» Çat küp taş döşeme, » Hınıs küp taş döşeme, » Horasan küp taş döşeme, » İspir granit küptaş döşeme, » Karaçoban granit küptaş döşeme,» Karayazı bazalt küptaş döşeme, » Köprüköy bazalt küptaş döşeme, » Narman bazalt küptaş döşeme, » Oltu bazalt küptaş döşeme,» Olur bazalt küptaş döşeme, » Palandöken bazalt küptaş döşeme,» Pasinler bazalt küptaş döşeme,» Pazaryolu bazalt küptaş döşeme,» Şenkaya bazalt küptaş döşeme,» Tekman bazalt küptaş döşeme,» Tortum bazaltküptaş döşeme,» Uzundere bazalt küptaş döşeme,» Yakutiye küptaş döşeme,

Aydın Söke Granit küptaş

Atatürk parkına granit küptaş

Aydın Söke Belediyesi, Atatürk Şehir Parkı adına yakışır hale getiriyor. Havuz ile başlayan, modern çocuk oyun alanı ve Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Heykeli’nin parktaki yerini almasıyla devam eden yenileme çalışmaları; tüm parkı sarıyor. Parkın yapımının İhale şartnamesine göre; 14 Aralık 2013 tarihinde tamamlanması bekleniyor.

Aydın Söke Granit küptaş

Aydın Söke Atatürk Parkı’nda gerçekleşen çalışmalarda; mevcut sentetik çim yürüyüş yolu zemini sökülerek, yerine modern kuçuk zemin yürüyüş parkuru yapılacak. Park içerisindeki tüm yürüme yolları yeniden düzenlenerek beton parke ve doğal granit küptaş, granit ve bazalt küptaş döşenerek yenilenecek. Cumhuriyet Meydanı’ndan taşınarak getirilen Atatürk Anıtı çevresi düzenlenecek. Yağmursuyu hatları ile çiçekliklerin otomatik sulama sistemleri yapılacak. aydın söke granit küptaş döşeme ve uygulamalarını ustlene firma ise güven granit firması adı altında çalışan persenollerine buyuk bir titizlikle bitirmeyi planlıyor.

aydın söke
aydın söke