Anasayfa » Etiket Arşivi: granit döşeme

Etiket Arşivi: granit döşeme

Granit Küptaş Döşeme

Granit küptaş döşeme işinde hizmet veren ekibimiz Başta İstanbul olmak üzere İzmir Küptaş döşeme, Ankara , Giresun, Kocaeli, Bodrum, Muğla, Konya, Yozgat , Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Bursa gibi vb bir çok il ve ilçede sayısız Granit küp taşı ve Bazalt küptaş döşeme işi yapan ekibimiz bunun yanı sıra büyük parke dediğimiz 15×17 parke taşı uygulama işi yapmıştır. Otel, villa, yalı, köşk, yol, kaldırım ve tretuvar gibi vb alanda küptaş döşeme, uygulama projeleri bitirmiştir.Granit ve bazalt küptaş döşeme konusunda istenilen şekilleri eksiksiz harfiyen yapan şirketimiz. Bu konuda sınıfında en iyisi olmayı haketmiştir.2O bin m2 gibi granit ve bazalt küptaş projelerinizi 45 gün veya 2 ay gibi bir sürede teslim eden ekibimiz, granit küptaş döeşeme uygulamanızı en iyi bir şekilde yapıp teslim etmektedir.Küptaş döşeme işinde oldukca uzman olan ekibimiz saygılı ve oldukca dürüst insanlardan oluşmaktadır.Küptaş döşeme işinizi en iyi biz yaparız.
Granit Küptaş döşenmesi : Granit Küptaş döşemesi ustalığı en zor zor olan granit küptaş ve doğal taşlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Granit KüpTaş döşeme Uygulamasına başlamadan önce beton üzerine 10cm kum serildikten sonra küptaşları kumun üzerine tek tek dizilmektedir.

küptaş döşeme

Küptaş Granit Ustası Hakkında

küptaş  ustası turkiye diyarbakır / ergani ilçesinde çok yogun olan granit küp taş ustaları bulunmaktadır. küptaş granit ustası seçerken en dikat eidlmesi konu referansları olamalı ve ahlakı duzgun kişilere dikat edilmeli ve döşedigi granit küp taşı egerki sadece m2 cıkararak çok hızlı çalışıyorsa bunlardan uzak durulmalı ve granit küptaş uygulama fiyatı verenler genelde 7 ile 5 arası degişirken bazı küptaş uygulama ustaları 4.5 yada 4 verenler oluyorlar bunun çöze bilemek için heriki 7 ve 4 ile fiyat verenleri döşemediki işlerini iyi bir şekilde dikat edilmesi gerekmektedir. küptaş granit ustası seçerken güven granit firmasıyla mutlaka göruşmenizi tavsiye ederim.

küp taş granit uygulama ustası