Anasayfa » Etiket Arşivi: DİYARBAKIR BAZALT

Etiket Arşivi: DİYARBAKIR BAZALT

Granit Küp taş

Granit küp taşı

Granit küp taş Sert Zemin Doğal peyzaj uygulamalarında en çok kullanılan Granit doğal taş , granit küp taş ve granit taşları ürünleri’dendir. Granit Doğal Peyzaj uygulamasında, doğal taşı işlerinde granit ve granit küp taş , granit küp taşı, granit plak taş, granit bordür taşı, granit oluk, granit parke taşı olarak kullanılmaktadır.

Granit küp taş Ebatları

Doğal Granitleri modern ve gelişmiş makina kesme ve kırma aletleri ile hazırlanan ve istenilen tüm boy ve ebatlarda paketleyen Güven madencilik Doğal kırma granitleri, yurt içi ve yurt dışında müşterileri için vazgecilmezlerinden olmuştur. Erga Granit madencilik granit küp taş istenilen boyut da ve en sık kullanılanları 4 X 6 x 6 granit küp taşı , 6 X 8 x 8 granit küp taşı ve 8 X 10 x 10 granit küp taşı larıdır bu taşların pres ile kesim esnasında ebatların’da bozulma ve renk bozulmaktadır ve olmamaktadır.

granit küp taş üretimi
Granit küp taşı

Güven Granit Madencilik

Güven granit Madencilik firmamız Diyarbakır Erganide bazalt küp taş üretimini yapan kurumsal firma olarak bilinmektedir. Diyarbakır ve çevre illerine granit küp taşı temini yapan en büyük firma olarak bilinmekteyiz. granit küp taş üretimini firmamız aksaray yaylakta üretim tesisini kurmuş bulunmaktadır.

Başlıca Granit küp taş ürünlerimiz.

Granit parke taşı, granit küp taş, granit küp taş fiyatları, bazalt küp taş, granit küp taş ankara, granit küp taş birim fiyatı, granit küp taş izmir, bazalt küp taş fiyatı, granit plak taş ölçüleri, granit küp taş poz.

Granit küp taşların ürünleri

Diyarbakır Bazalt Taşı Satışı

Diyarbakır’dan Dünyanın Birçok Ülkesine İhraç Edilen Bazalt Taşı, Bölge Ekonomisine Katkı Sağlıyor. İngiltere Kraliyet Ailesi Mensuplarına Ait Villalarda Kullanılan Bazalt Taşı, İngiltere’de Yapılacak Olimpiyat Stadyumuna da Süsleyecek.

Diyarbakır’dan dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen bazalt taşı, bölge ekonomisine katkı sağlıyor. İngiltere Kraliyet ailesi mensuplarına ait villalarda kullanılan bazalt taşı, İngiltere’de yapılacak olimpiyat stadyumuna da süsleyecek.
2004 yılında 7 bin metrekarelik kapalı alan üzerinde işletmeye açılan ART Devamını Oku »