Google+ Kayrak Taşı m2 Fiyatı

Kayrak Taşı m2 Fiyatı

Günümüzde zemin döşemelerinde sık rastladıgımız kayrak taşları kayrak taşı derzli veya dersiz uygulamalarında bulunduk 2011 de Malatya  battalgazi beldesinde yaptıgımız  uygulamaları  m2 fiyatlarını bu alanda sizlerle paylaşmak istedim.

malatyada yaptıgımız kayrak taşı uygulaması kısa bir göruntuyle size sunmaktayız. bunyemizde çalışan deneyimli kayrak ustaları mevcuttur. kayrak uygulama ve kayrak kaplama işleriniz için bizimle irtibata geciniz.  kayrak m2 birim fiyatları için bizimle irtibata geciniz.

kayrak fitaları

Bir önceki yazımız olan Bodrum Kayrak taşı başlıklı makalemizde bodrum kayrak, bodrum kayrak ustası ve bordum kayrak satışıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Göruntülenme Sayısı 2.110

   

Ankara Granit küptaş,  İstanbul Granit küptaş,  Antalya Granit küptaş

  granit küptaş ustası

Yazar Hakkında

Yazar : Granit küptaş
Hayrettin Karadeniz 1986 Doğumlu Olup Diyarbakır / Ergani İlçesinde Oturumakta 2000 yılında erganide Nergiz pastanesini işleten ve 2005 yılında granit küp taş işlerinde bulundu ve küçük bir web sitesiyle kendini web uzerinde geliştirerek granit küp taş web sitesi acarak türkiye ve yurt dışında granit küp taş uygulama hizmeti veren ve 2010 yılında kazandıgı kazançla diyarbakır karacadağda bazalt küp taş ocagını açarak yurt dışına ihracatlar yaparak güven granit firmasını açmıştır.

Yazarın diğer yazılarını görmek için tıklayın →

Yorum Yap

Yorumlar