Anasayfa » Bazalt Taşları » İzmir Aliağa Bazalt taşı üretimi
Aliağa bazalt taşı ocakları

İzmir Aliağa Bazalt taşı üretimi

İzmir Aliağa bazalt taş üretim ocaklarında üretilen bazalt çeşitleri birçok yerde kullanılmaktadır. İzmir Aliağa bazalt taş ocakları, Erga madencilik çatısı altında büyümüştür. Erga madencilik, İzmir Aliağa bazalt taşları ile birçok yerde kendini tanıtmıştır. İzmir Aliağa bazalt taşları ile dünya ülkelerinde de kendini tanıtmış durumdadır. Ülkemizin dış ticarette bazalt taş sektöründe tanıtımını yapmakta ve ticaret pazarı sağlamış olur. Bazalt taşı çeşitleri ile İzmir Aliağa bazalt taş firması tarafından üretilerek dünyaya ve ülkemizin her yerine yayılmaktadır. Bazalt taş çeşitleri; bazalt bordür, bazalt küp taş, bazalt oluk, bazalt plakadır. Bu çeşitlerle birçok sokağı ve tarihi yapıyı süslemektedir. Erga madencilik, İzmir Aliağa bazalt taş üretim ocağında üretilen bazalt taş ürünleri ile dünyaya açılmıştır. Dünya ticaretinde büyük bir Pazar alanı sağlamıştır.

Aliağa bazalt taşı ocakları

 

Aliağa Bazalt taşların kalitesi

Erga madenciliğin, İzmir Aliağa bazalt taşı ocağında üretilen çeşitleri ile de birçok sokak ve bahçeyi süslemektedir. Birçok büyük otel ve ev avlularını motiflerle süslemektedirler. Özellikle de belediyelerin kaldırım, yol çalışmalarında kullanılmaktadır. Erga madencilik bazalt taşı ürünleri statüsünde kalitesini ispatlamış bir firmadır. İzmir Aliağa bazalt taş üretimi dünyanın her yerine yapıldığı için ülkemize büyük bir ekonomik destek sağlamaktadır. Bazalt taş üretimi ile dünyanın birçok ülkesinde sokaklarında Erga madenciliğin İzmir Aliağa bazalt taş ocağında üretilen bazalt çeşitleri ile hizmet verilmektedir.

Dünyanın Erga madenciliğin Aliağa bazalt taş ürünlerini tercih etmelerinin nedeni ise Erga madenciliğin kalitesi ve taşıma ve döşemedeki işçiliğinin kalitesi ile dünyaya adını duyurmuş durumdadır. Erga madencilik kendini bazalt taş ürünlerinde İzmir Aliağa bazalt taşı ürünleri ile kendini duyurmayı ve kalitesini göstermektedir. Kalitesinden dolayı dünyada öncü bir firma haline gelmiştir. Dünyada öncü firma olması da ülkemize kazanç olarak dönmektedir. Birçok ülkede bazalt taş alanında kendine güvendiren bir marka haline gelmiştir. Bu markalaşma ülkemizin lehine olduğu kadar madenlerimizin işletilip gelir olarak ülkemize dönmesine de vesile olmaktadır. Erga madencilik olarak İzmir Aliağa’da üretilen bazalt taşları ile de dünyada güvenilir bir marka olmayı başararak, ülkemizin gurur kaynağı olmuştur.

Bir önceki yazımız olan Ankara bazalt taşı Erga Bazalt başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında hayrettin

Check Also

ankara granit ocak

Ankara Granit küp taş Üretimi

Ankara granit küp taş, Ankara’nın doğal taş madenlerinin önemli doğal taşlarındandır. Granit küp taş, istenilen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir