Anasayfa » Güven Granit » İstanbul’da devam eden küptaş projelerimiz

İstanbul’da devam eden küptaş projelerimiz

Değerli güven granit ziyaretçileri yaklaşık 20 günden beridir istanbulun değişik semtlerinde granit küp taş Uygulama faliyetleri devam etmektedir. Öncelikle Zekeriya köyde eczacı başı holdingin alt firmalarından biri olan tekyol plus şirketi tarafından ustlenmiş olduğu alt yapı projelerinde güven granit formasıyla çalıştıkları için teşekkürümü iletiyorum orman ada villalarında yapmış olduğumuz 8×10 ebatlarındaki granit küptaş uygulama faliyeti devam ediyor yakın bir zamanda siz değerli güven granit kullanıcılarıyla fotoğraf ve uygulama videolarını paylaşacağız.

Bir önceki yazımız olan Nahçivan"Da Devam Eden Projemiz başlıklı makalemizde Azerbaycan baku granit küp taş, ırak erbil granit küp taş satış ve uygulamalarını yapan usta veb sitesidir. guven granit. ve Nahçıvan granit küp taş hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında hayrettin

Check Also

arnavut kaldırımı granit parke

Granit Arnavut Kaldırımı

Granit arnavut kaldırımı diyer adıyla granit küp taş arnavut kaldırımı türkiyede ve yurt dışında çok kullanılan sert ve dayanıklı bir taştır bu taşlar genelde 8x10 olarak doğal el kırımı Granit küp taş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir