Anasayfa » İlçeler Granit küptaş » İstanbul Ortaköy Granit küp taşı

İstanbul Ortaköy Granit küp taşı

Merhaba değerli güven granit küp taş firması takipçileri sürekli gelişen granit küp taş firması olarak 2015 yılının sezon başlangıcını İstanbul orta köyde GRANİT KÜP TAŞ projesine başlamak üzereyiz.

İşin konusu: İstanbul Orta köyde granit küp taş, granit bordür, granit plaka, granit yağmur su oluğu anahtar teslim işlerini firmamız üstlenerek uygulama ve döşeme ustalarımızı bu hafta içi ile göndermeye başlayacağız.

Granit küp taşı
İstanbul orta köyde 8x10x10 olan granit küp taşlarının döşeme işini en iyi şekilde yapan ustalarımız tam olarak proje üzerinden baktıkları ve m2 olarak 9,500 m2 granit küp taşı olduğunu bize bildiren ustalarımıza taş sefkiyat ını başlatarak uygulama işlemini geçecekler.

Granit plaka taşı
Granit plaka taşlarımız 3x30x60 ölçülerinde 1,900 m2 granit plaka ve 1,200 m2 bazalt plaka taşı döşeme uygulamalarını başlamış durumundayız.

Granit Bordür Taşı
Granit bordür taşımız 10x15x50 ölçülerinde olan 2200 metre granit bordür döşeme ve uygulama işlemine başlamış durumundayız.

Granit Su oluğu
Granit su oluğu taşımız 6x25x50 ölçülerinde olan 2200 metre tül granit su oluğu döşeme işlemine başlamış durumundayız.

Güven granit firması olarak tüm granit küp taş uygulama ve döşeme ustalarına allah kolaylık versin ve 2015 te iyi kazançlar dilerim. Hayrettin Karadeniz.

Ortaköy granit küp taşı uygulama alanı.

Hakkında hayrettin

Check Also

Antalya manavgat Granit küptaş

Antalya manavgat Granit küptaş Antalya’nın Manavgat ilçe Belediyesi’nin, Aşağı Hisar Mahallesi Hisar Caddesi’nde yapılan çalışmalarında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir