Anasayfa » GraniT Haber » Güven Granit
tamburlanmiş granit uretimi

Güven Granit

Güven Granit doğal taş projelerinde granit küptaş , bazalt taşı , andezit taşı , traverten taşı , Limra Taşı , Bej mermer , Diyabaz taşı , Çakıl Taşı , Dolamit Taşı , Dere Taşı , Doğal Kayrak Taşı , Yapay Kayrak Taşı gibi vb doğal taş temini ve anahtar teslim uygulama hizmeti vermektedir. Geçmişten günümüz dünyasına kadar genç dinamik kadrosuyla doğal taş projelerimizde sayısız projelere imza atan şirketimiz müşteri memnuniyeti ve müşteri ilişkilerini her zaman ilk planlarda tutmuştur. Doğal taş projelerinde granit küptaş , Plak , Bordür , Oluk ve doğal projelerinizi fen ve sanata uygun bir şekilde yapıp projelerini müşterilerine teslim etmektedir.
Granit eski yıllarda olduğu gibi hiç bir zaman popülerliğini kaybetmeyen doğal taşlar listesinde her zamanki yerini korumaya devam etmiştir. Han , Hamam , Köprü , Saray , Sur ve Yolarda kullanılan Taşlar teknolofjinin gelişmesi ile birlikte günümüzde Mutfak , Banyo , Kaldırım , Yol ve Bahçe içi yollar gibi vb bir çok alanda kullanım alanları bulmuştur. Farklı ebat ve renk çeşitleri ile kullanıldığı mekana estetik ve şıklık getiren taşlar oldukca uzum ömürlü ve sağlıklıdır. Doğal Taşların projelerimizde yer aldığı ebatları ise granit küp taş ,Plak taşı , Bordür Taşı ve oluk taşı gibi ebatları ile bir çok sert zemin ve kaplama projelerinde yer almaktadırlar. Granit küptaş eski yıllarda arnavut taşı olarak bilinir ve kullanılırdı.

tamburlanmiş granit uretimi

Bir önceki yazımız olan Türkiye Granit Ustaların Tarihçesi başlıklı makalemizde diyarbakır ergani, erzrum graniçileri ve granit küptaş hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında hayrettin

Check Also

erga bazalt

Erga Bazalt Taş İhracatı

Erga bazalt Madencilik firması, granit ocaklarında ürettikleri, granit plaka taşı,Erga Bazalt küp taş, granit bordür,  bazalt …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir