Granit Parke Taşları M2 Fiyatları

Granit parke taşları eskilerde kullanılan arnavut kaldırımı adıyla bilen ve şimdiki türkiyede ve uvrupa dilerinde granit küp taş ve ingilizce dilinde granite cube stone olarak biliniyor. granit parke taşları otopark, yürüyüş yollarında ve parklarda kullanılmaktadır. granit parke taşlarının kullanımlarına görsellik  kazandıran diyer doğal taşımız olan bazalt taşı ,bazalt küp taşı genel de izmir ali ağa , diyarbakır karacadağ , gazi antep, ankara  ilermizde ocaklarında üretimleri yapılmaktadır. 2008 de  açtığımız bazalt küp taş ocaklarında degişik ebatlarda ve istege göre basalt üretimi yapmaktayız. granit parke taşı m2 fiyatları aşağıda belirtigim gibi uygun m2 fiyatı verilmektedir. granit parke taşı uygulama dahil fiyatlarında + olarak KDV Dahil fiyatlarıdır.

 

2012 Özel Granit Parke Taşı Güncell M2 Fiyatları

8x10x10 Granit Parke Taşı Anahtar teslim m2 Fiyatı *** TL

6x8x8 Granit Parke taşı anahtar teslim m2 Fiyatı *** TL

4x6x6 Granit Parke Taşı anathtar teslim m2 Fiyatı *** tl

 

Not: Yukarıda Belirtigimiz Granit parke taşı sabit m2 fiyatlarıdır. bunlar dışında işe başlamadan önce yer tespiti yapıp daha sonra malzeme temini ve uygulama ustaları getirilmektedir. Detaylı bilgi için iletişim: 0541 615 97 78

İhraç bazalt küp taşları satışları

granit parke taşı m2 fiyatı

Bir önceki yazımız olan Bazalt Küp taş ve Bazalt Plaka Güncel Fiyatları başlıklı makalemizde bazalt küp taş m2 fiyatı, bazalt küp taş sarfiyatı ve bazalt plaka taşı fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir