Anasayfa » Kup Taş Ustası » Granit Küptaş Döşeme
Malatya küptaş döşeme

Granit Küptaş Döşeme

Granit küptaş döşeme işinde hizmet veren ekibimiz Başta İstanbul olmak üzere İzmir Küptaş döşeme, Ankara , Giresun, Kocaeli, Bodrum, Muğla, Konya, Yozgat , Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Bursa gibi vb bir çok il ve ilçede sayısız Granit küp taşı ve Bazalt küptaş döşeme işi yapan ekibimiz bunun yanı sıra büyük parke dediğimiz 15×17 parke taşı uygulama işi yapmıştır. Otel, villa, yalı, köşk, yol, kaldırım ve tretuvar gibi vb alanda küptaş döşeme, uygulama projeleri bitirmiştir.Granit ve bazalt küptaş döşeme konusunda istenilen şekilleri eksiksiz harfiyen yapan şirketimiz. Bu konuda sınıfında en iyisi olmayı haketmiştir.2O bin m2 gibi granit ve bazalt küptaş projelerinizi 45 gün veya 2 ay gibi bir sürede teslim eden ekibimiz, granit küptaş döeşeme uygulamanızı en iyi bir şekilde yapıp teslim etmektedir.Küptaş döşeme işinde oldukca uzman olan ekibimiz saygılı ve oldukca dürüst insanlardan oluşmaktadır.Küptaş döşeme işinizi en iyi biz yaparız.
Granit Küptaş döşenmesi : Granit Küptaş döşemesi ustalığı en zor zor olan granit küptaş ve doğal taşlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Granit KüpTaş döşeme Uygulamasına başlamadan önce beton üzerine 10cm kum serildikten sonra küptaşları kumun üzerine tek tek dizilmektedir.

küptaş döşeme

Bir önceki yazımız olan Lider Granit başlıklı makalemizde Lider Granit Karo ve lider granit küp taş hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında hayrettin

Check Also

granit küp taş oluşumu ve üretimi

Granit bazalt küp taş üretimi

Karadeniz Bergama Granit Küp Taş Firması olarak granit küp taş, bazalt küp taş gibi ürünlerin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir