Google+ Granit Bordür Satışı Uygun Fiyatları

Granit Bordür Satışı Uygun Fiyatları

Granit bordüt , andezit bordür , bazalt bordür uygun ve duşuk oranlarda bordür fiyataları sezonu kapatan mercan dogal taş firmamızın  elinde bulunan stok granit bordür , andezit bordür , bazalt bordür cebinizi yakmayacak fiyatları sizlere sunuyoruz. bordür ihtiyacı olan vatandaşlar ve iş adamları sadece bizimle irtibata geçiniz.  Aşagıda verecegim bordürler ebatları ve fiyatları ocaktan KDV Hariç fiyatlarıdır.

Granit Bürdür taşı Uygun Fiyatları

  1. Bazalt Bordür metre tul fiyatları
  2. 20x15x50 Bazalt bordür     27  TL
  3. 25x20x50 Bazalt Bordür     25       TL
  4. 20x15x70 Bazalt Bordür       28      TL
  5. Diyer bordür ebatları hakkında ve fiyatları için bizimle irtibata geçiniz.  

Bir önceki yazımız olan Granit Bordür Taşları başlıklı makalemizde bergama granit bordür satışları ve bergama granit bordür taşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Göruntülenme Sayısı 466

   

Ankara Granit küptaş,  İstanbul Granit küptaş,  Antalya Granit küptaş

  granit küptaş ustası

Yazar Hakkında

Yazar : Granit küptaş
Hayrettin Karadeniz 1986 Doğumlu Olup Diyarbakır / Ergani İlçesinde Oturumakta 2000 yılında erganide Nergiz pastanesini işleten ve 2005 yılında granit küp taş işlerinde bulundu ve küçük bir web sitesiyle kendini web uzerinde geliştirerek granit küp taş web sitesi acarak türkiye ve yurt dışında granit küp taş uygulama hizmeti veren ve 2010 yılında kazandıgı kazançla diyarbakır karacadağda bazalt küp taş ocagını açarak yurt dışına ihracatlar yaparak güven granit firmasını açmıştır.

Yazarın diğer yazılarını görmek için tıklayın →

Yorum Yap

Yorumlar