Anasayfa » Web sitelerim » Erga Bazalt Taş İhracatı
erga bazalt

Erga Bazalt Taş İhracatı

Erga bazalt Madencilik firması, granit ocaklarında ürettikleri, granit plaka taşı,Erga Bazalt küp taş, granit bordür,  bazalt oluk gibi ürünleri yurt içi ve yurt dışında bulunan müşterilerine sunuyorlar. Firma, sektörde, kaliteli hizmetler verebilmek için gelişen teknoloji sistemlerini kullanıyorlar. Dünya genelinde, ihtiyaç durumuna göre granit taş kesme işlemlerini yapıyorlar. Sektörün öncü firmalarından birisi olduğu için yurtdışı ihracat işlemlerinde, doğal taş ve granit küp taş  madencilik ürünlerinin ihracatını sağlıyorlar. Ülkemizde belediyelere, ürün tedariki yapıyorlar ve uzman ekipleri ile en güvenli hizmeti sunuyorlar.

Erga  Bazalt küp taş Uygulamaları

Firma üretmiş olduğu çeşitli bazalt taş kesme ürünleri ile yurtdışına ihracat yaptıkları gibi yurt içerisinde, belediyelere özel projeleri için ürün sağlıyorlar. Belediyelerin çevre düzenlemeleri, sokak taşı döşeme işlemlerini yapıyorlar. Firma geniş çalışma ekipleri ile granit bazalt uygulamalarını yapıyor. Ürünlerin üretilmesi ve uygulama aşamasında, maden mühendisleri, inşaat mühendisleri, peyzaj mimarı ve çok sayıda uygulama ustası ile hizmet veriyorlar. Firma, web sitesi üzerinden, ürünlerini ve yaptıkları çalışmaları görsel olarak tüm müşterilerine gösteriyor.

erga bazalt

Erga Bazalt  – Bordür

Ülkemiz granit taş sektöründe uzun yıllar hizmet veren ve öncü konumda bulunan firma, bazalt bordür taşı üretimi ve satışı işlemlerini yapıyorlar. Bazalt bordür taşı ürünleri ile birlikte, bazalt plaka taşı, bazalt oluk taşı gibi çok farklı türlerde ürünlerin üretimlerini yapıyorlar. Bazalt bordür taşı üretimlerinde, kullanım yerlerine göre farklı ölçülerde kesimler yapıyorlar. Kesim ölçüleri, 4×6 cm, 6×8 cm, 8×10 cm, 9x11cm, 15×17 cm, 10x20x50 cm, 8x10x10 cm gibi farklı ölçülerde gerçekleştiriyorlar. Belediye ve özel kuruluşlardan gelen tekliflere göre taş kesim ölçülerini belirliyor ve üretime başlıyorlar. Hazırladıkları ürünleri, müşterilerine teslim ediyorlar, kendi uygulama ustaları ile gerekli uygulama işlemlerini yapıyorlar.

Erga Granit Bordür Üretimi

Firmanın madenlerinde üretmiş olduğu granit çeşitlerinden birisi granit bordür ürünleridir. Granit bordür ürünlerini, kaldırım, tretuvar kenarlarında ve yollarda çerçeve olarak kullanıyorlar. Kullanım yerine göre granit bordür taşlarını pahlı ve pahsız olarak üreterek satışa sunuyorlar. İhracat için granit bordür ürünlerini özel ebatlara göre hazırlıyorlar ve kaliteli olarak müşterilerine gönderiyorlar. İhracatını gerçekleştirdikleri ürünlerini müşterilerine metre cinsinden fiyatlandırarak satıyorlar. Müşterilerinden gelen taleplerdeki ölçülere göre hazırlık yapıyorlar ve verilen ölçülere göre fiyatlandırmaları ayrı ayrı yapıyorlar.

Erga Bazalt Ürün Çeşitleri

Erga bazalt Madencilik firması, madenlerinde çeşitli ürünleri üretiyorlar. Müşterilerinin ihtiyaçlarını giderebilmek için ürünlerinin üretiminde, yeni teknoloji sistemlerini kullanıyor ve kaliteli ürünler üretiyorlar. Ürettikleri ve ihracatını yaptıkları ürünler arasında, granit küp taşı, granit bordür, granit oluk, granit plaka, bazalt bordür, bazalt küp taş, bazalt oluk ve bazalt plaka ürünleri bulunuyor. Granit taşları, volkanik kayalar olduğu için çeşitli desenlerden oluşuyor. Genellikle, pembe, kırmızı, beyaz ve gri renklerde taşlar bulunabiliyor. Firma, madenlerinden çıkarttıkları taşları, kullanım alanlarına göre özel olarak hazırlıyorlar.

 

 

 

 

Hakkında hayrettin

Check Also

Kurban Bayramınız Mubarek Olsun

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim. Güven granit firmamız olarak bir kurban bayramını daha kutlar ve tüm iş verenler ve firmamız altında çalışan tüm personeline buradan teşekür'lerimizi iletiyoruz. granit küp taş sektöründe her zaman iyi yönlerimizle müşterilerimizi memnun etmekten onur duyuyoruz. Güven granit'le çalişmak bir ayrıcalıktır bunun herkesin bilmesini isteriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir