Anasayfa » Bazalt Taşları » Ankara bazalt küp taş üretimi
ankara andezit küp taş
ankara bazalt küp taş üretimi

Ankara bazalt küp taş üretimi

 Ankara bazalt küp taş, siyah ve sağlam rengi ile doğal bir görünüm sağlamaktadır. Ankara bazalt küp taş firması sadece üretim değil, döşeme ve taşıma hizmetlerini de vermektedir. Bazalt küp taş düzgün kırılma özelliği ile de en çok tercih edilen, doğal taş türü olduğundan en çok üretimi yapılanda bazalt küp taştır. Bazalt küp taş, granitten daha sert bir yapıya sahip olduğundan yollarda ve kaldırımlarda sıkça kullanılan bir doğal taş türüdür. Sadece Türkiye’de değil dünyada bazalt küp taş hizmeti veren Ankara bazalt küp taş, Erga madenciliğin bünyesinde hizmet vermektedir. Ülkemizin adını doğal taş madenciliğinde dünya ülkelerine duyuran Erga madencilik, Ankara bazalt küp taş hizmeti ile dünyanın da sokaklarına tarihi bir esinti katmaktadır.

 Ankara bazalt küp taş üretimi

Ankara bazalt küp taş firması kaliteli yapısı ve dayanıklı yapısı ile de kendini tercih ettirmektedir. Ankara’nın doğal taş sektöründe en güzel alanını Erga madencilik kanatları altına alarak hem gelişmesini hem de kaliteli bir hizmet vermek için adımlarını sağlam atmaktadır. Erga madencilik sadece bazalt küp taş üretimi yapmakla kalmamış hem taşımasını yaparak hem de döşemesini yaparak birçok hizmeti birden sunmaktadır. Sunduğu bu hizmetlerin sayesinde adını doğal taş madenciliğinde altın harflerle yazdırdı desek yanlış olmaz. Çünkü yetiştirdiği işçi ve personellerle ortaklaşa çalışmalarının sonucunda olmaktadır.
ankara andezit küp taş
ankara bazalt küp taş üretimi

Erga madencilikte herkes kaliteli hizmet için gayret ederek ellerinden gelenin en iyisini yapma çabasındadırlar. Bu gayret ve çabalarda Erga madenciliğe her zaman memnuniyet olarak dönmüştür. Bazalt küp taşta markalaşmış olan Erga madencilik Ankara bazalt küp taş, kalitenin doruk noktasıdır. Kalitede çitasını çok yükselten Ankara bazalt küp taş, diğer doğal taş firmalarını kalite konusunda bir yarışa girmesine neden olacak kadar iyi bir işçilik çıkarmaktadır. Dünyanın her yerinden Ankara bazalt küp taş talebi her geçen gün artmaktadır. Bunun nedeni ise doğal taşın yapısı korunarak işlenmesi ve çekirdekten yetişen işçilerin elinde ustaca dokunuşlarla hazırlanmasıdır. Ustaca dokunuşlar, döşeme işlemlerinde de önemli olduğundan işçilerini de kendi yetiştirerek kalitesini sağlamlaştırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan bazalt küp taş erga ölçüleri başlıklı makalemizde bazalt erga ve küp taş erga hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında hayrettin

Check Also

ankara granit ocak

Ankara Granit küp taş Üretimi

Ankara granit küp taş, Ankara’nın doğal taş madenlerinin önemli doğal taşlarındandır. Granit küp taş, istenilen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir