• Bazalt küp taş üretimi

    bazalt küp taş satışı fiyatı

Anasayfa » Bazalt Taşları » ankara küp taş

ankara küp taş

Ankara küp taş oldukça bir doğal taş türüdür. Ankara küp taş çeşitleri; bazalt ve granittir. Ankara ve çevre illere hizmet vermektedir. Küp taş olarak bazal ve granit, birçok alanda kullanılmaktadır. Özelliklede bazalt küp taşı düzgün bölünme özelliği nedeni ile de yol yapımında en çok kullanılan doğal taş türüdür. Granit küp taşlarda özellikle de tarihi yapıların restorasyonunda kullanılmaktadır. Ankara küp taş firması Erga madencilik firmasının çatısı altında hizmet vermektedir. Erga madencilik, Ankara’da küp taş olarak vermiş olduğu kaliteli hizmet ve döşeme işçiliği ile görenleri tasarımlarına hayran bırakmaktadır. Bazalt küp taş özellikle dekoratif duvar yapımında kullanılmaktadır. Özelliklede tarihi görünümü seven ve doğal yapıların etrafında olmasından mutluluk duyan insanların tercih ettiği bir taş türüdür. Ankara küp taş oldukça güzel özelliklere sahiptir.

ankara Küp taş üretimi
ankara Küp taş

Ankara küp taş – Doğal taş

Doğal taş oldukları için insanların hayatına renk ve doğallık katarak sağlık açısından da bir problem teşkil etmemektedir. Erga madenciliğin en tanınan doğal taş firmalarından olan Ankara küp taş, granit küp taş ve bazalt küp taş ile verdiği hizmetlerde, kendi yetiştirdiği işçi ve ustaları ile de kusursuz bir görünüme sahip eserler ortaya koymaktadır. Özelliklede bazalt küp taş kullanım alanı çok geniş olan bir doğal taş türüdür. Kırılma esnasında düzgün şekilde kırılabildiği için büyük geldiği alanlarda istenildiği yerden kırılabilir. Bu özelliğinden dolayı da yol ve bahçe döşemelerinde en çok tercih edilen doğal taş türüdür.

Ankara granit küp taş üretimi

Bazalt küp taş hem sağlam hem de kullanışlı olmasından dolayı yollara döşemede çok kullanılmakta ve insanların yürürken rahat etmesini sağlamaktadır. Bu rahatlık ve konfor nedeni ile artık birçok insan evinin avlusuna da bazalt küp taş ve granit küp taş döşetmektedir. Granit küp taşlarda özellikle de iki renkli olarak döşemesi gerçekleştirildiğinde eşsiz sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Granit küp taşlar genellikle kaldırım yapımında kullanılmaktadır. Kaldırımlara tarihi bir esinti katmaktadır. O nedenle de insanların dikkatini çeken bir görünüme sahip olur. Kaldırımlardaki tarihi esintiler şehre ayrı bir güzellik katmaktadır. Erga madencilik, Ankara küp taş firmasının ürettiği küp taşlarla birçok yolu süslemiştir.

Bir önceki yazımız olan Ankara Granit küp taş Üretimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir