Anasayfa » GraniT Haber » 2009’DAN BU YANA ZİRVENİN TEK SAHİBİ ZİRVE GRANİT

2009’DAN BU YANA ZİRVENİN TEK SAHİBİ ZİRVE GRANİT

2001 yılında granit dünyasına adım atan firmamız, geçmişten günümüze kadar pek çok başarıya imza atmış ve günümüzde Granit sektörünün öncü firmalarından birisi haline gelmiştir. Erga Granit üzerinden işlem gören firmamız, tüm granit firmalarını geride bırakarak 2009 yılından bu yana zirvenin tek sahibi olmuş ve siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek için sürekli olarak kendisini geliştirmiş ve yeni nesil teknolojilerinde yardımlarıyla sektöre öncülük etmeye başlamıştır. Amacımız her zaman en kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmak niyetinde olan firmamız, sizlerin istek ve görüşleri çerçevesinde en modern teknolojileri kullanarak, en kısa zamanda en iyi işçilik prensibi ve hızlı teslimatları sayesinde granit dünyasında çağ atlamıştır.

ZİRVENİN TEK SAHİBİ ERGA GRANİT MADENCİLİK

Gerek taş üretimi olsun, gerekse bazalt küp taş üretimi olsun ve bunun yanı sıra pek çok taş üretimi işlerini üstlenen firmamız sektöre öncülük eden ve bu alanda parmakla gösterilen öncü firmaların başında yer almaktadır. Adından sıklıkla küp taş ustası olarak ifade edilen Zirve Granit, işlerini her zaman en iyi şekilde yerine getiren ve hizmet sektöründe de adını sıklıkla duyuran öncü firmaların başında yer alırken, prensip haline getirmiş olduğu müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. İster granit küp taşlarla yollarınızı doğal ve estetik bir görünüme kavuşturun, isterseniz de kendinize yürüyüş yolları veya caddeler yaparak etrafınızın daha güzel ve hoş bir görünüme sahip olmasını sağlayın. Gerek dayanıklılık gerekse sağlamlık bakımından son derece kaliteli olan Granit küpler, Erga Granit Madencilik firmasından temin etmenizi öneriyor, kaliteli işleri ve müşteriye karşı yaklaşımlarıyla bu sektörde profesyonel hizmetleri sizlere sunarak her geçen gün müşteri portföyüne bir yenisini daha eklemeyi başarıyor.

ZİRVE GRANİT

Zirve granit adı altında değerli taşları gün yüzüne çıkartan, işleyip kullanılabilecek hale getiren ve pek çok firmayla bu konuda anlaşarak hizmet veren firmamız sektörün öncü firmalarından birisi olmanın yanı sıra, kalite ve müşteri odaklı memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Başarının sırrı kaliteli ve temiz işçilikten olduğunu öne süren firmanın temel ilkelerinden en önemlisi müşteri yaklaşımı olduğuna inanmaktır. Günümüzde bu taşları her tarafta görebilmenin mümkün olduğunu dile getiren firma yetkilileri, özellikle günümüzde sahil kısımlarda tercih edildiğini, bunun yanı sıra çocukların oynadığı alanlar, kaldırımlar ve daha çok modernize için kullanıldığı öne sürülüyor. Nitekim bizlerde her gün güzergahımız üzerinden geçtiğimiz kaldırım taşlarının granit yapıda olması, çocukların parklarında kullanılan malzemeler granit ürünlerin kullanılması ve modernize yapıların kullanımlarında tercih edilen ürünün granit yapıda olmasından dolayı bu konuda öncülük eden Erga Granit Madencilik firmasına teşekkür ediyoruz. Gerek sağlamlık ve dayanıklılık testlerinden geçen bu ürünlerin gün yüzüne çıkartarak, tüketiciler ile buluşturarak daha modern bir çevre için yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Zirve Granit dünyasının önü firması olan Erga Granit Madencilik, müşterileri için her geçen gün daha iyi ve kullanışlı aynı zamanda sağlam ve dayanıklı olan ürünlerin en iyisini bizlere sunmanın mutluluğunu yaşarken, tüketicilerinin de kullanım alanlarında Erga Granit Madencilik firmasını tercih etmeleri yönünde uyarmaktadır. Hem TSE ve ISO belgeleri adı altında işletmecilik yapan Erga Granit ve Madencilik firması, her zaman sizlere en kaliteli ürünleri sunarken, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını en iyi şekilde yöneterek bu sektörde ki kalitesini her anlamda öne çıkartmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Bazalt Küp taş Ustası başlıklı makalemizde bazalt taş uygulama video, bazalt taş yapımı ve bazalt video hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında hayrettin

Check Also

granit küp taş oluşumu ve üretimi

Eski Dönemlerde Granit Taşı Nasıl Kullanıldı?

Eski Dönemlerde Granit Taşı Nasıl Kullanıldı? Granit taşı, bildiğiniz üzere en sağlam taşlardan birisidir. Hatta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir