Google+ 1 Ton Granit küp taş ın kapladığı alan

1 Ton küptaşın Kapladığı Alan

Degerli web site ziyaretçilerimiz hep merak ettiginiz bir konuyla sizi bugun bunla aydınlatacam. Bilindigi gibi yeni başlayan projeler için hep merak edilerek küp taş ından kaç m2 yer kaplar diye hep karşılaştıgım ve arıyan muşterilerimize buradan hem kolaylık olsun hem kimseye minet etmeden bu sayfadan yararlana bilirisiniz.

Evet Sayın muşterilerimiz. genelde yollarda ve otoparklarda kullanılan 8×10 bilinen granit küptaşından 1 ton’dan 5,5 ve 6 m2 arası yer kaplar söyle duşunlelim 8×10 ebatlı granit küptaşı 100 adet taşı yan yana verdigimizde 1 m2 yapar bunun için 1 tonda 600 adet taş sayarsak yine aynı hesapla karşilasırsınız.

İikinci ebat olarak 6×8 ebatlı genelde sık rastladımız ve şık dura bilecek yaya yuruyuş lerinde kullanılan ve 8×10 ebatlı küptaşımızdan daha görsel olarak göruldugunu buradan göre biliriz.  6×8 ebatlı küptaşından 6.5 veya 7 m2 arası yer kaplamaktadır.

Diyer ebatlı granit küptaş ları için bilgi almak isterseniz lütfen bizimle irtibat geçiniz. iletişim 0533 516 66 07

1 ton küptaş kaç metre kare alan Yapar.

Bir önceki yazımız olan Ordu Granit başlıklı makalemizde granit küptaş, ordu bazalt ve ordu bazalt küptaş hakkında bilgiler verilmektedir.

Göruntülenme Sayısı 956

   

Ankara Granit küptaş,  İstanbul Granit küptaş,  Antalya Granit küptaş

  granit küptaş ustası

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar

 • Yazı için bir yorum bırakırsanız beni daha mutle edersiniz.

 • Selamlar
  Bu platform oldukça yararlı bilgiler içeriyor. Siteniz google reader’a ekledim vakit buldukça takip etmeye çalışacağım. Soru ve cevaplarla siteye katkıda bulunmak isterim.

  İyi günler dilerim…

  • teşekur ederim ceyda hanım

 • kayrak tası m2 fiyatı nedir yardımcı olun bana ltfn yeni inşaatım ıcın acıl haber beklıyorum sızden bırde tlfonunuzu yazın uygun gelırse sızle ırtıbat sağlamak ıcın.

  • hakan bey telefon bırakırsanız size geri dönuş yapa biliriz.

 • kayrak tasın tonu 85 tl

 • kayrak metrekare 3luk 6.5 tl